از طرفِ شهریار حنیفه

روش صحیح بازنشر از این وب


درصورت رعایت نکات زیر می‌توانید از این وب به دیگر رسانه‌های مجازی یا کاغذی، بازنشر دهید.

یک. نوشته‌ها را کامل منتشر کنید؛ سانسور نکنید حتی در حد حذف (یا اضافه کردن) ِ یک اعراب.

دو. اگر می‌خواهید تنها بخشی از نوشته‌ای را نقل‌قول بگیرید، جوری بیان نکنید که منظور نقل‌قول (در نسبت با آنچه من در نوشته‌ی اصلی مدّنظرم بوده) تغییر کند و منظورْ جور دیگری جلوه کند؛ مصادره به مطلوب نکنید چیزی را.

سه. استفاده‌ی تجاری از مطالب، ملزم به هماهنگی با بنده است.

چهار. اگر در انتهای نوشته‌ای منبع ذکر شده، حتماً شما هم نام آن منبع را ذکر کنید. و اگر در انتهای نوشته‌ای منبع ذکر نشده، در انتهای بازنشرتان ذکر کنید که نوشته‌ی مذکور، از وب شخصی بنده بوده است. نیاز مبرمی به ذکر لینک یا حتی آوردن نام وب نیست؛ چراکه هدف از این، مطرح کردنِ این وب نیست. این‌گونه عمل می‌کنیم تا مشخص شود مطلب توسط بنده به‌صورت اختصاصی برای رسانه‌ی دیگری (که من نمی‌دانم چیست و رویکردش چگونه است و مخاطبش کیست) نوشته‌ نشده و احیاناً من نویسنده‌ی استخدام‌شده‌ی شما نیستم.

پنج. نمی‌دانم چرا در ایران جا نیافتاده که عکس‌ها هم حق کپی‌رایت دارند! اگر از عکسی استفاده می‌کنید، حتماً ذکر کنید: عکس از شهریار حنیفه.

شش. طراحی و ایده‌پردازیِ قالب این وب، توسط شخص بنده صورت گرفته است. سورسِ این وب را ابداً کپی نکنید؛ تقاضای خریدش را هم مطرح نکنید. می‌توانید از خود من درخواست سفارش دیگری داشته باشید.

با تشکرLogo


This is Shahriar Hanife 's personal web; which is local to share some of my work.
It should also be said i'm the designer and thinker of this template, would be thankful if you do not copy.
Contact me: shahriar.hanife@gmail.com
My profile in IMDb , & letterboxd , & vimeo , & Instagram
English Version ( Just some of the content )